Odolná vinylová podlaha AVVIO

Vinylové podlahy AVVIO: Luxusní vzhled za přijatelnou cenu

Vinylové podlahy AVVIO mají mnoho výhod pro obytné i komerční prostory. Kombinují vynikající odolnost, stylový vzhled a uživatelský komfort za přijatelnou cenu. Jak vinylová podlaha této značky vypadá, ze kterých materiálů je vyrobená? Z jakých můžete vybírat dekorů? Čtěte dál.

7 výhod vinylových podlah AVVIO

1) Estetický vzhled vinylové podlahy

Vinylové podlahy AVVIO se vyznačují autentickou imitací dřeva, která dodá vašemu interiéru přírodní a útulný vzhled. Můžete si vybírat z několika dekorů, které věrně napodobují strukturu a barvu přírodního dřeva.

Lepená vinylová podlaha Avvio Summer Oak 22565
Lepená vinylová podlaha Avvio Summer Oak 22565.

2) Voděodolnost vinylu

Vinylové dílce AVVIO jsou vyrobené z voděodolného materiálu, což z nich činí ideální volbu pro prostředí s mírnou vlhkostí, jako jsou kuchyně, koupelny nebo vstupní haly.

Tip: Je vinylová podlaha vhodná do koupelny?

3) Odolnost a snadná údržba

Díky své odolnosti proti poškrábání a opotřebení zůstává podlaha AVVIO krásná po mnoho let. Povrchová úprava Superguard™ poskytuje extra ochranu proti skvrnám a nečistotám. Navíc je podlaha nenáročná na údržbu, což je ideální pro rodiny, kde nechtějí „obětovat“ pěknou vizuální podobu podlahové krytiny za praktičnost.

Světlá lepená vinylová podlaha Avvio Sebastian Oak 22110
Světlá lepená vinylová podlaha Avvio Sebastian Oak 22110.

4) Komfort a nízká hladina hluku

AVVIO vinylové podlahy poskytují příjemný došlap, jsou kompatibilní s podlahovým vytápěním. Vynikají nízkou úrovní kročejového hluku, což přispívá k pohodlí a klidné atmosféře vašeho domova.

Může se hodit: Vinylová podlaha: LVT, HDF, WPC, SPC – co to je a kterou vybrat

5) Zdravotně nezávadný a ekonomicky výhodný vinyl

Materiál podlahy AVVIO je zdravotně nezávadný a cenově dostupný. Je tak skvělou volbou, hledáte-li kvalitní podlahovou krytinu za rozumnou cenu.

Tmavá lepená vinylová podlaha Avvio Sebastian Oak 22830
Tmavá lepená vinylová podlaha Avvio Sebastian Oak 22830.

6) Různá použití a zátěžové třídy vinylové podlahy

Vinylové podlahy značky AVVIO jsou vhodné pro širokou škálu prostor, od obytných místností až po komerční prostory se střední zátěží. Jejich odolnost vůči opotřebení a náročným podmínkám je dělá vhodnou volbou pro instalaci do často používaných míst v domě, jako jsou kuchyně, chodby, ale i v komerčním použití – malých obchodech nebo kanceláří.

Třída zátěže podlahy 23: Je vhodná k instalaci do všech místností domu, i do těch často používaných, do kuchyně, na chodbu.

Třída zátěže 31: Podlaha je určená pro obytné prostory s nižší zátěží a méně frekventované veřejné prostory, pro menší obchody, kanceláře, knihovny.

Zjistěte, jak vypadá odolná podlaha do provozu: Zátěžový koberec, PVC, Purline či vinyl?

7) Garance a životnost

Na podlahovinu AVVIO výrobce poskytuje dlouholetou garanci až 12 let pro bytovou zátěž a 5 let pro komerční použití, což dokazuje její kvalitu a dlouhodobou odolnost. Záleží rovněž na podmínkách prodejce a způsobu pokládky vinylové podlahy.

Lepená vinylová podlaha Avvio Somerset Oak 22342
Lepená vinylová podlaha Avvio Somerset Oak 22342.

Jak podlahy AVVIO instalovat?

Podlaha AVVIO je navržená tak, aby byla snadno instalovatelná. Umožňuje to její rychlou a efektivní pokládku. Díky zámkům plovoucí podlahy Click Express™ můžete podlahové dílce snadno a rychle spojovat, aniž by bylo třeba použít lepidlo.

Ideální vinylové podlahy pro váš interiér

Vinylové podlahy AVVIO mohou být ideálním řešením, jestliže hledáte kvalitní a estetickou podlahovou krytinu, která je zároveň cenově dostupná a praktická. Hodí se pro různé typy interiérů a mají řadu výhod, jako je odolnost proti vlhkosti, snadná údržba, kompatibilita s podlahovým vytápěním a dlouhodobá výdrž.

Vinylové podlahy AVVIO v podlahovém studiu v Praze
Vinylové podlahy AVVIO v podlahovém studiu v Praze.

Vyberte si z několika vzorů dekorů dřeva a vytvořte svůj dokonalý domov se stylovou vinylovou podlahou. Přijďte se podívat do podlahového studia v Praze, jak podlahové krytiny AVVIO vypadají.

Čtěte také:

Objevte další zajímavosti na podlahovém blogu.