Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy třívrstvé

Výhodou třívrstvých dřevěných podlah je, že jsou ideální do místností s podlahovým vytápěním. Nášlapná vrstva podlahy je chráněna vrstvami kvalitního voskového oleje, nebo laku. Třívrstvé dřevěné podlahy jsou založené na sendvičové konstrukci, která je složená z dřevěné protitažné vrstvy, středové smrkové, nebo kaučukové laťovky a nášlapné vrstvy z ušlechtilé dřeviny.

Dřevěné podlahy dvouvrstvé

Dřevěná podlaha vyniká přirozenou krásou přírodního materiálu a hodí se jak do malých bytů, tak do větších komerčních prostor. Pokud máte rádi teplo, je pro vás tato podlaha ideální. Je vhodná do místností s podlahovým vytápěním. Elastické lepidlo, kterým se podlaha lepí, snižuje hlučnost podlahy při užívání, což ocení hlavně rodiny s dětmi.

Masivní dřevěné podlahy

Tyto podlahy jsou exkluzivní, protože jednotlivá prkna jsou vyráběna z jednoho kusu dřeva, většinou dubového. Po celoplošném přilepení k podkladu se masivní dřevěná podlaha povrchově ošetří lakem, či olejem, aby vydržela co nejdéle jako nová a nedošlo brzy k opotřebení.

Dřevěné podlahy dýhované

Horní vrstvu této podlahy tvoří skutečné dřevo, ve kterém je možné spatřit jedinečné vzory a odlesky. To je zcela unikátní vlastnost, kterou nedokáže napodobit žádná laminátová podlaha.

Tuto podlahu můžete zvolit, pokud jste zimomřiví a plánujete si pořídit podlahové vytápění. Chcete-li mít přírodní a zároveň moderní podlahu, je tento produkt správnou volbou. Hodí se do domácností i veřejných prostorů a navíc je kvalitní, pevná, snadno se udržuje a nemusí se brousit.