Ceník vinylových podlah a plovoucích podlah Praha Holešovice

Podlahy a podlahářské práce. Jak to u nás chodí?

Ceny podlah se liší v závislosti na typu, značce a provedení podlahové krytiny. V ceníku uvádíme pouze rozpětí, to znamená cenu nejlevnější a nejdražší podlahy v dané kategorii za metr čtvereční. Pro konkrétní ceny, prosíme, navštivte stránky jednotlivých typů podlah níže, kde ceny rozepisujeme.

Máte-li zájem o nezávaznou kalkulaci na míru ZDARMA

 

KONTAKTUJTE NÁS

CENA POKLÁDKY PLOVOUCÍ PODLAHY (pro dřevěné, vinylové, korkové, laminátové a marmoleum podlahy)

PODLAHY PODLE CEN

Ceníky podlahářských prací

Vinylové podlahy

Dřevěné podlahy

PVC podlahy

Marmoleum

Korkové podlahy

Staráme se o Vás zodpovědně

Při výběru nové podlahy je vždy nejlepší osobně navštívit obchod s podlahami, ve kterém je plánujete zakoupit. Zde si všechny dekory detailně prohlédnete, osaháte a získáte představu o reálné barvě dekorů. Navštivte naši vzorkovnu v Praze Holešovicích a dozvíte se navíc i spoustu užitečných informací o jednotlivých typech podlah, jejich vlastnostech a způsobu pokládání.

Vzorkovnou katalogu MojePodlaha.cz Vás provede naše milá asistentka Kristina Palizová, která je připravená Vám s čímkoli pomoci a vynasnaží se zodpovědět všechny Vaše dotazy. S kalkulací podlah a odbornějším poradenstvím Vám pomůže náš sympatický pan majitel Roman Šiplák. A odborníkem přes zaměřování a pokládání podlah je u nás pan Dominik Pochman.

Chcete-li kvalitní podlahu a skvělý zákaznický servis, MojePodlaha.cz je pro Vás ideální volbou.

Navštivte naši velkou  vzorkovnu v Praze