Pokládka podlahy

Adresa vzorkovny: Argentinská 40 170 00 Praha 7 – Holešovice

Přijedeme, poradíme a podlahu položíme, a to kdekoliv v Praze a okolí. Pokud si zároveň u nás podlahu i koupíte, zaplatíte jen 12% DPH namísto 21% DPH.

Jak bude probíhat naše spolupráce při realizaci vaší nové podlahy?

Přečtěte si, jak probíhá taková typická realizace zakázky naší podlahářskou firmou.

Vše začíná tím, že nás nezávazně kontaktujete. Zběžně probereme vaši základní představu o nové podlaze, abychom pak mohli postupovat dle následujících bodů:

1. Sejdeme se osobně a probereme vaše požadavky (zdarma)

Celá spolupráce začíná osobní schůzkou, nejlépe přímo na místě realizace podlahy. Přijedeme až na místo a přivezeme s sebou reálné vzorky podlah včetně příslušenství. Společně zkonzultujeme, jaká krytina je nejvhodnější pro váš interiér a vysvětlíme vám, proč.

To vše zcela zdarma a nezávazně.

Probereme vhodnost podlahy z hlediska:

 

  • Použitelnosti – jiný typ podlahy se hodí do kuchyně, jiný do dětského pokoje, každý typ se trochu jinak udržuje. Poradíme vám, jak vybrat tu nejvhodnější krytinu k danému účelu.
  • Zatížitelnosti – jak frekventované jsou prostory, pro které potřebujete novou podlahu? Budou se v nich pohybovat domácí zvířata? Budete v nich používat kolečkové židle? Vybereme takovou podlahu, která vámi udanou zátěž bez problému vydrží.
  • Možnosti pokládky – ne každou podlahu je vhodné pokládat všude. Jsou v interiéru vestavěné skříně, francouzská okna, bezpečností dveře atd.? Je nutné s nimi počítat i při volbě podlahové krytiny a typu pokládky.Zohledníme veškeré vybavení interiéru a navrhneme vám nejvhodnější a nejvýhodnější řešení.

 

Nyní víme, jaká podlaha pro vás bude nejlepší.

2. Zaměříme prostory, zpracujeme cenovou kalkulaci a stanovíme termín realizace (zdarma)

Abychom mohli určit přesnou konečnou cenu, zdarma provedeme ještě tyto úkony:

 

  • Zaměříme plochu interiéru, abychom zjistili potřebné množství materiálu
  • Vyhodnotíme současný podklad a náročnost pokládky krytiny – změříme rovinnost podkladu, jeho pevnost (musí být bez prasklin), soudržnost (musí být nedrolivý), u novostaveb zaměříme vlhkost.

 

Nyní máme podklady pro vypracování cenové kalkulace. Tu zpracováváme položkově – zvlášť na práci a zvlášť na materiál – a navržená cena je konečná.Teprve nyní se rozhodujete, zda uzavřeme smlouvu o realizaci podlahy.

Po odsouhlasení společně dohodneme termíny, kdy budou práce provedeny. Termíny dodržujeme.

3. Provedeme práce, vystavíme fakturu, předávací protokol a dostanete návod k údržbě své nové podlahy

Ve smluvený den započetí prací přivezeme veškerý materiál (cenu za jeho dopravu si neúčtujeme). Podle harmonogramu, který jsme si s vámi domluvili, provedeme všechny práce.

Jakmile bude hotovo, vystavíme vám fakturu, sepíšeme spolu předávací protokol, a předáme vám návod, jak se o podlahu starat tak, abyste maximálně prodloužili její životnost.

Líbí se vám náš přístup k práci?

Výborně, v tom případě navažme spolupráci. Kontaktujte nás, abychom mohli nezávazně zkonzultovat, co pro vás můžeme udělat a kolik vás to bude stát.

Napište nám: