Reference

Dana Kalinová

Pokládka PVC podlahy v rámci rekonstrukce bytu v cihlovém domě

Postup realizace:

Zaměření a konzultace se zákazníky se uskutečnila před celkovou rekonstrukcí bytu. Pokládku PVC podlahy v zajímavém tmavém parketovém dekoru jsme prováděli v pěti místnostech. K ukončení jsme použili dřevěné obvodové lišty, které doladily celkový dojem z přeměny podlahy.

Vyjádření zákazníka po realizaci:

“ Firma Moje Podlaha patří mezi mé příjemné objevy při nesnadném vyhledávání dodavatelů pro dílčí práce v rámci rekonstrukce našeho bytu. Zalíbily se mi její stránky, napsala jsem poptávku a od té doby se odehrál malý zázrak od výborné a vstřícné komunikace až po bezproblematické řešení pokrytí podlah přesně podle mého přání. Firmu všem vřele doporučuji a jejímu majiteli přeji obchodní úspěchy; zaslouží si je za svůj spolehlivý přístup ke klientům.“

Dana Kalinová / Praha 6
RNDr. Maya Mašková, tel. 721 786 667

Pokládka dřevěné a bambusové podlahy v novém mezonetovém bytě

Postup realizace:

Vzhledem k ne zcela vyschlému novému betonovému podkladu byl beton před pokládkou natřený hydroizolačním nátěrem, následně jsme položili parozábranu a kvalitní podložku, která má za úkol vyrovnat drobné nerovnosti podkladu a také tlumit kročejový hluk.

V patře byla položena bambusová podlaha, v přízemí krásně vynikly Dub červený a Jasan. K dokončení nové dřevěné a bambusové podlahy jsme nainstalovali dřevěné dýhované obvodové lišty.

Vyjádření zákazníka po realizaci:

“ Ráda bych se podělila o úžasnou zkušenost s dodavatelem podlah p. Šiplákem.

Když jsem začala zařizovat byt 3+kk a měla jsem představu o 3 typech podlah, začala jsem systematicky obcházet pražské prodejny s podlahami. Nabídka podlah byla různá, najít všechny tři typy podlah na jednom místě se ukázalo být zcela nemožným. Přístup prodejců byl velmi rozdílný, ne každý měl na mne čas a trpělivost, ale hlavně jejich vstřícnost byla zcela omezena skladbou jejich sortimentu. Po dvou týdnech tohoto martýria jsem si postěžovala v práci a kolegyně se mi sdělila, že přece nemusím nikam chodit, že mi dá kontakt na prodejce podlah, který přijede za mnou domů. Byla jsem ohromená – PODLAHY PŘIJEDOU ZA MNOU DOMŮ?! – nevěřícně jsem na kontakt zavolala a sdělila své představy.

Přijel pan Šiplák, přinesl mi vzorky podlah a katalogy několika výrobců podlah. Pak už šlo všechno neuvěřitelně rychle a pro mne snadno. Konečně jsem našla dodavatele, který přijel za mnou (i s podlahami!), měl čas mne vyslechnout, případně mi vysvětlit technické detaily, a hlavně, byl ochoten sehnat pro mne podlahy od tří různých dodavatelů. Ve finále také zařídil dovoz podlah naráz jedním závozem a následně po aklimatizaci podlah a přípravě podkladu jejich montáž. Ušetřil mi spoustu času lítání po prodejnách, sepisování smluv s několika dodavateli a peníze za jednotlivé nákupy a dovozy podlah. Byl velmi profesionální, vstřícný a věcný, velmi dobře se mi s ním spolupracovalo. Moje podlaha mi dobře slouží a je předmětem obdivu návštěv. MOJE PODLAHA doslova přijela ZA MNOU DOMŮ od jejího výběru po realizaci!

Vřele doporučuji!!!

RNDr. Maya Mašková, tel. 721 786 667 / Mníšek pod Brdy
Zdeněk Sirůček

Pokládka laminátové plovoucí podlahy v rámci rekonstrukce bytu v panelovém domě

Postup realizace:

Zákazník si objednal výměnu podlahové krytiny na klíč, čili jsme strhli původní PVC vč. likvidace, podklad jsme obrousili a očistili od lepidla, vyspravili a zacelili lokální prohlubně a praskliny v drolivém panelu. Následně jsme podklad napenetrovali a vyrovnali samonivelační stěrkou. Po zaschnutí jsme položili vybranou laminátovou podlahu vč. podložek a obvodových lišt.

Vyjádření zákazníka po realizaci:

“ Na podzim loňského roku jsem u pana Šipláka zadal výměnu staré linoleové podlahy za nový typ. A to plovoucí či laminátovou. Nevěděl jsem ještě přesně ani typ, ani vzor, ani barvu, měl jsem jasno jednom v jednom – chtěl jsem ji mít co nejdřív :-)“

Na internetu jsem si našel kontakt na pana Šipláka, který velmi promptně zareagoval na moji prosbu, nabídl ve velmi krátké době (v následujících dnech) setkání, kdy mi ukázal velké množství rozmanitých vzorů a typů možných materiálů pro můj obývací pokoj.

Současně mi vysvětlil, jaké vlastnosti ten či onen druh krytiny má a doporučil mi na výběr několik typů, které by byly nejvhodnější.

Nakonec jsem si vybral borovici šedou, velmi atraktivní, ale současně cenově přijatelný vzor a domluvili jsme se na harmonogramu prací.

Veškeré práce, ať již odstranění a odvoz staré krytiny, zalití stěrky pro vyrovnání podlahy, umístění izolace a nakonec i položení samotné podlahy a vodících lišt byly provedeny nejen kvalitně, ale i velmi rychle a dokonce v kratším čase, než jsme předpokládali. Tým pana Šipláka pracoval zcela profesionálně, a proto jej velmi rád každému doporučím.

Do budoucna plánuji položit novou podlahu i do dalších místností a služeb týmu pana Šipláka opět velmi rád využiji.

Zdeněk Sirůček / Praha 3
Za MUDr. Nedělka s.r.o., MUDr. Jiří Nedělka

Pokládka PVC podlahy v rámci rekonstrukce zdravotnického zařízení

Postup realizace:

Pro zdravotnické zařízení jsme na etapy vyměňovali podlahové krytiny v různých částech tohoto zařízení. Původní PVC jsme strhli, očistili podklad, vyrovnali stěrkou, kterou jsme vyhladili před pokládkou a následně položili zátěžové PVC v elegantním světle zeleném dekoru vč. svaření spojů. PVC u zdí jsme začistili obvodovou lištou v dekoru podlahy.

Vyjádření zákazníka po realizaci:

„Firma pana Šipláka pro naši firmu realizovala několik zakázek. Vše bylo provedeno ve velmi dobré kvalitě, termíny vždy splněny, bez průtahu a dalších finančních nároků. Tuto firmu mohu jenom doporučit.“

Za MUDr. Nedělka s.r.o., MUDr. Jiří Nedělka / Praha 6
Zdena Líkařová

Pokládka podlahy Marmoleum – přírodní linoleum v rámci rekonstrukce bytu

Postup realizace:

Majitelka bytu měla v rámci rekonstrukce bytu zájem o podlahu z přírodního materiálu, která by byla lehce udržovatelná, antialergická a přitom velmi moderní. Po konzultacích jsme dospěli k rozhodnutí pro podlahu z přírodního linolea Marmoleum. Investorce jsme zapůjčili Marmoleum vzorník pro klidný výběr dekoru a po rozhodnutí jsme se pustili do přípravy podkladu. Ten jsme v celém bytě srovnali do jedné výšky samonivelační stěrkou.

Po vyhlazení stěrky jsme nalepili pásy Marmolea. Spoje Marmolea jsme vyfrézovali a zalili svařovací šňůrou v barvě vybraného dekoru do téměř neviditelného spoje. K začištění obvodu u stěn jsme použili vysoké bílé lišty, které umocnily elegantní a příjemně teplý dojem z celého bytu.

Vyjádření zákazníka po realizaci:

„S firmou MojePodlaha jsem velmi spokojená. Práce proběhly v řádném termínu, s předem dohodnutou cenou a v odpovídající kvalitě.“

Zdena Líkařová / Praha 5
Hana Š.

Pokládka PVC podlahy v rámci rekonstrukce bytu v panelovém domě

Postup realizace:

Paní zákaznice si objednala do obývacího pokoje a chodby výměnu stávajícího letitého PVC za nové elegantní s dekorem dřeva a gravírované. Po stržení staré krytiny, jsme podklad napenetrovali, vyrovnali samonivelační stěrkou. Mírná komplikace nastala při vyrovnávání podlahy u vchodových dveří, kde dveře byly hodně nízko k podlaze, ale i s tím jsme si poradili.

Při lepení PVC jsme některé části v chodbě museli spojit ze dvou kusů a následně svařit neznatelným studeným spojem. K začištění okrajů jsme použili dřevěné lišty v dekoru podlahy.

Vyjádření zákazníka po realizaci:

„V mém bytě prováděla firma p. Šipláka výměnu PVC. Mohu říci, že jednání s panem Šiplákem bylo konstruktivní a příjemné. Rovněž s jeho zaměstnanci jsem byla spokojená, práce jim šla od ruky a byla provedená profesionálně, ihned reagovali na všechny mé připomínky. Tuto firmu můžu opravdu s klidným svědomím doporučit.“

Hana Š. / Praha 8
R. Souček

Pokládka korkové podlahy v rámci rekonstrukce bytu v panelovém domě

Postup realizace:

V rámci rekonstrukce bytu majitel požadoval vyrovnání třech místností do jedné roviny a položení korkové plovoucí podlahy. Po zaměření plochy jsme detailně spočítali množství vyrovnávací stěrky a podlahu dle zadání vyrovnali. Po vyschnutí jsme položili korkovou plovoucí podlahu. K začištění obvodu a přechodů byly použity korkové obvodové a přechodové lišty.

Vyjádření zákazníka po realizaci:

„Při výběru nové podlahy jsem navštívil asi 7 podlahových studií, přičemž mě zajímal zejména přístup prodejců a konečná cena včetně pokládky. V žádném studiu jsem se nesetkal s tak perfektním přístupem jako u pana Šipláka z www.mojepodlaha.cz. Podlaha je položená naprosto precizně, pan Šiplák byl vždy velice ochotný a ve všem mi vyšel vstříc. Pokud hledáte odbornost, kvalitu, slušnost a rozumnou cenu, upřímně říkám, že firma Moje Podlaha pana Šipláka je tím pravým řešením!“

R. Souček / Praha 9
Lukáš Zeman – místopředseda SVJ

Výměna PVC podlahy v rámci rekonstrukce panelového domu

Postup realizace:

V rámci celkové rekonstrukce panelového domu, kterou provádělo Společenství vlastníků jednotek na Praze 8, jsme po vyhraném výběrovém řízení začali s výměnou PVC podlahy na chodbách a schodech. Nejdříve jsme strhli původní PVC a zajistili jeho ekologickou likvidaci. Následně jsme museli pečlivě očistit podklad od původního lepidla. K tomu jsme použili talířovou brusku a v nepřístupnějších částech jsme podklad očistili ručními škrabáky. Očištěný panel jsme napenetrovali a vyrovnali vyhlazovací hmotou.

Schody jsme upravovali rychleschnoucí hmotou, aby se po nich nájemníci mohli po cca 15 min. pohybovat a jejich pohyb po schodišti byl omezený po co nejkratší dobu. Vyrovnávací hmoty jsme ještě přebrousili a následně jsme začali s pokládkou zátěžového PVC v dekoru svěže oranžové. Barvu schodových hran jsme zvolili černou a na ni jsme nalepili značkovací bezpečnostní pásky. Po ukončení práce následoval samozřejmě úklid a předání zakázky v dohodnutém termínu SVJ.

Vyjádření zákazníka po realizaci:

„Pro naše Společenství vlastníků jednotek realizovala firma Roman Šipláka výměnu PVC podlah a schodů ve společných prostorech panelového domu v rozsahu cca 1500 m2. Součásti renovace bylo dodání požadovaného PVC, odstranění původního PVC a jeho ekologická likvidace, vyrovnání podkladu a schodových nášlapů, pokládku nového PVC, zalištování.

Práce probíhali dle dohodnutého harmonogramu, ve výborné kvalitě.

Oceňujeme flexibilitu a organizaci prací Roman Šipláka a jeho pracovníků, která je při takovém objemu rekonstrukce velmi důležitá.

Pana Romana Šipláka a jeho firmu vřele doporučujeme!“

Lukáš Zeman – místopředseda SVJ / Praha 8
Kontakt pro ověření reference: S. Prokešová, Praha 5, tel. 608149774

Pokládka dřevěné a PVC podlahy v rámci rekonstrukce bytu v panelovém domě

Postup realizace:

V panelovém bytě jsme strhli původní PVC ve dvou místnostech, kde byla dohodnuta výměna podlahových krytin. Následně jsme očistili podklad a vyrovnali ho vyrovnávací stěrkou. Po vyschnutí a přebroušení stěrky do hladka jsme v jednom pokoji pokládali PVC a ve druhém dřevěnou plovoucí podlahu samozřejmě vč. obvodových lišt. U této zakázky jsme prováděli práce na klíč, čili i včetně stěhování a přesouvání nábytku.

Vyjádření zákazníka po realizaci:

Chtěla bych se s ostatními podělit o zkušenost s dodavatelem podlah p. Šiplákem.

Na jaře roku 2011 jsem na internetu hledala firmu, která by mi byla schopna nabídnou podlahu – od PVC, marmolea, přes plovoucí podlahu.

Vybrala jsem si společnost p.Šipláka a byla jsem mile překvapena.

Bylo možné si domluvit jakýkoliv termín schůzky u nás doma, přivezl potřebné vzorky, které u nás doma i ponechal, abychom se mohli vybírat.

S pokládkou podlahy nabídl i možnost vystěhování a zpětného nastěhování nábytku do pokoje, které proběhlo bez velkých problémů včetně poskytnutí malířských služeb.

Jednoznačně se jedná o profesionální služby ve vysoké kvalitě včetně dodržení stanovených termínů a dohod.

Kontakt pro ověření reference: S. Prokešová, Praha 5, tel. 608149774 / Praha 5
Zdeněk Suchánek

Pokládka vinylové podlahy v rámci rekonstrukce bytu v cihlovém domě

Postup realizace:

V novostavbě, kde se při výstavbě standardně pokládali koberce, se majitelé po několika málo letech rozhodli pro změnu. Měli zájem o nehlučnou lehce udržovatelnou a přitom dekorativně zajímavou krytinu, která by odolala i nájezdům jejich temperamentního labradora. Po několika konzultacích a prezentacích vzorků podlah na místě realizace se majitelé rozhodli pro vinylovou lepenou podlahu. Původní koberce jsme strhli a zajistili jejich likvidaci.

Před vyrovnáním podkladu jsme museli beton nejdříve napenetrovat vhodnou penetrací. Tato penetrace je určena na savé podklady ale i na zbytky lepidel, které zůstávaly přídržné. Následně jsme podklad vyrovnali, vyhladili a nalepili vinylové dílce. Původní přechod mezi obývacím pokojem a ložnicí se nám povedlo sjednotit do jedné roviny. K začištění obvodu jsme použili dřevěné lišty, které se k dekoru vinylové podlahy hodily nejvíce.

Vyjádření zákazníka po realizaci:

„Pan Roman Šiplák nám se spolupracovníky rekonstruoval podlahy ve dvou místnostech – po lepených kobercích máme nyní lepenou vinylovou podlahu. Oceňujeme vstřícný a empatický přístup – vybírali jsme ze čtyř druhů podlah a nakonec jsme si nechali dobře poradit a vybrali jsme si vinyl. Vlastní práce byly provedeny pečlivě, ohleduplně a přesně v dohodnutých termínech. Můžeme jen doporučit.“

Zdeněk Suchánek / Praha 10
J. Janský

Díky za dobrou spolupráci při dohodnutých termínech prací a za perfektně provedené práce. Musím také pochválit pracovníky, kteří požadované práce prováděli. Byli slušní, pracovití a dobře se s nimi spolupracovalo.

J. Janský / Praha
Regína Kořínková

Děkuji za spolupráci a rozhodně Vás a vaši firmu budu doporučovat dále. Pracuji jako lektor a konzultant v oblasti služeb a Váš přístup a způsob jednání se zákazníky budu určitě používat jako výborný příklad.

Regína Kořínková / Praha
P.P.

Moc děkuju za krásnou podlahu. Naprosto profesionální přístup a skvěle odvedenou práci. Za to že jste vždy byl na telefonu. Za odpověď na všechny dotazy. Ať se Vám daří a mnoho spokojených zákazníků!

P.P. / Praha