Ceník korkových podlah

Ceník pokládky podlahy a podlahářských prací

Cena pokládky se odvíjí od toho, jakou podlahu a jakým způsobem chcete položit. Vhodný způsob pokládky vám samozřejmě rádi doporučíme. Máte-li zájem o nezávaznou kalkulaci na míru zdarma, kontaktujte nás.

Cena pokládky jakého typu podlahy vás zajímá?

Podlahy lze pokládat dvěma způsoby – plovoucím nebo lepeným. Výhody a nevýhody každého z nich vám rádi vysvětlíme, kontaktujte nás.

Máte-li zájem o nezávaznou kalkulaci na míru ZDARMA

KONTAKTUJTE NÁS

Cena pokládky korkové podlahy lepeným způsobem

Korkové dlaždice lepíme na vystěrkovaný podklad. Vystěrkování zajistí rovnost a hladkost podkladu. Hladkost podkladu je důležitá z důvodu malé vrstvy lepidla, která se musí rozložit po celé ploše rubu korkové dlaždice i podkladu. Tato stěrka včetně penetrace a práce stojí cca 240,-Kč/m2 v závislosti na druhu a stavu původního podkladu.

Po vyschnutí stěrky a jejím zbroušení, lepíme korkové dlaždice nanesením lepidla jak na dlaždici, tak na podklad. Cena lepidla je 199 Kč/kg a jeho spotřeba 400 g/m2. Lepidlo necháme určenou dobu odvětrat. Následně pokládáme dlaždice jednu vedle druhé a zaklepáváme gumovou paličkou. Práce na pokládce stojí 200 Kč/m2.

Po pokládce přírodní korkové dlaždice přebrousíme a nalakujeme nebo napustíme olejem na korek. Používáme 2 až 3 vrstvy, materiál stojí cca 120 Kč/m2, práce 60 Kč /m2.

Pro ukončení podlahy instalujeme korkové nebo dřevěné obvodové lišty za cenu materiálu 59 – 95 Kč/bm a s cenou práce 70,-Kč/bm včetně montážního materiálu.

Na kolik tedy pokládka lepené korkové podlahy vyjde?

Pro lepší představu v tabulce níže uvádíme přibližnou kalkulaci dle plochy, na kterou je podlaha pokládána. Jde o orientační ceny, přesnou kalkulaci vám rádi připravíme zdarmakontaktujte nás:

Velikost podlahy 20 m²  Cena montáže podlahy je přibližně 870,- Kč

Velikost podlahy 80 m²  Cena montáže podlahy je přibližně 820,- Kč

Velikost podlahy 150 m²  Cena montáže podlahy je přibližně 790,- Kč

Vysvětlení DPH:

Zvýhodněná sazba DPH pro stavební práce v soukromých objektech (rodinné domy do 300 m² a byty do 150 m²)
Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH 15 % nebo 21 %.
Práce + materiál = DPH 15%
Když pouze práce = DPH 15%
Jen koupě materiálu bez práce = DPH 21%