Podlahová zábava.

Speciální podlahy – nejdříve vás napálí a pak pobaví

Pranky a šprýmy jsou fajn zábava. Avšak pouze do chvíle, než načapají vás. To si tak v pohodě jdete, a najednou… Co vás může potkat? Pozor na to, po čem chodíte! Podívejte se na videa.

1) Hodně plovoucí podlaha

Ať už čekáte na výtah nebo jste součástí nějaké show, je dobré stát stabilně. Ale to se může rychle změnit, když se dá podlaha do pohybu. Jako u aktérů na videu.

2) Když se podlaze ve výtahu už nechce jet dál

Výtah je fajn vynález. Rychle a pohodlně vyjedete i do vyšších pater. Jenže když absolvujete zážitek, jako pasažéři ve videu, už možná příště půjdete nahoru raději po schodech.

3) Sklo je lepší na oknech než na podlaze

Skleněné lávky a terasy ve vysokých výškách jsou oblíbeným turistickým lákadlem. Podobně jako jedna v Číně. Ale jen do té doby, než pod vámi začne praskat sklo. 

4) Podlaha, která vás nepustí

Dnes lidé často koukají do mobilů a ani nesledují, co se děje okolo. Natož pak nějaké značky či upozornění. To se však někdy nevyplácí, člověk může přijít i o boty.

5) Tak trochu děravá podlaha

Pěkná nová podlaha navozuje pocit bezpečné chůze. Někdy ale zdání klame. Až je z toho jeden mokrý až za ušima.

6) Rekonstruujete? Pozor na to, co se skrývá pod podlahou

V předchozích vtípcích si většinou podlaháři vystřelili z kolemjdoucích. Ale kdo druhému jámu kopá… Někdy během rekonstrukce podlahy řemeslníci mohou zažít pořádný adrenalin. Jako v tomto na první pohled běžném domě.

7) Je libo selfíčko? Může z toho být pěkný propadák

Lidé se rádi fotí, selfies plní sociální sítě. Jenže když máte v rukách činku, je třeba požádat kolemjdoucího, aby zmáčkl spoušť z vás. Snad mu nezmizíte ze záběru jako silák na videu.

Přejeme pevnou podlahu pod nohama!

Čtěte také:

Objevte i další zajímavosti na podlahovém blogu.