zakaznicky servis moje podlaha

Zákaznický servis. Jak u nás probíhá?

Moc dobře víme, že nákup nové podlahy je velice náročný a zdlouhavý proces. Existuje hodně materiálů, barev a vzorů. A tím celý proces obstarávání nové podlahy teprve začíná. Musíte zajistit odstranění staré podlahy, úklid, dokonalé zaměření místnosti, pokládku a prvotní čištění a ošetření podlahy. Jak to všechno hladce zvládnout?

Mojepodlaha.cz se o vás postará

Chcete-li si být jistí, že vás nepřekvapí žádný zádrhel, obraťte se na náš tým. Mojepodlaha.cz je sehraná parta zkušených podlahářů, která se ve svém oboru vyzná. Jsme členy Cechu podlahářů České republiky. Pokud stále váháte, omrkněte reference našich spokojených zákazníků.

Náš zákazník, náš pán – výběr podlahy

Chápeme, že jako zaměstnaný člověk se svými zálibami a koníčky nemůžete být odborníkem na všechny typy podlah. Ani to po vás nikdo nebude chtít. Od toho jsme tu my. Naše první setkání proběhne buď u nás ve vzorkovně (Argentinská 40, Praha 7 Holešovice), nebo si nás můžete zavolat k sobě domů. Je to naše běžná praxe, takže už máme nošení nekonečného množství vzorků podlah a katalogů natrénováno :-).

Podělíte se s námi o vaše potřeby, představy a přání a společně se vrhneme do víru všech těch vinylů, laminátů, dřev a marmoleí. Ne každý materiál a typ pokládky se hodí do všech místností, důležitým faktorem je i míra zatěžování podlah. Poradíme vám, jakou podlahu zvolit, pokud máte doma malé děti, psa, želvu či manželku na jehlových podpatcích.

Zamezíme tak možným škodám, a tím vám ušetříme nemalý obnos.

Rádi “oblékneme” i vaše komerční prostory. Podle typu (kanceláře, sklad, obchod, výrobní hala) doporučíme vhodný materiál, který bude odolávat každodennímu náporu. Barvu už necháme na vás, ale i s ní vám můžeme pomoct, když si nebudete vědět rady.

Dvakrát měř, jednou řež – zaměření, cenová kalkulace, plán realizace

Aby nedošlo ke zbytečným nesrovnalostem, prostor určený pro realizaci nové podlahy si zaměříme sami. Zároveň posoudíme stav podkladu, jeho rovinnost, pevnost, celistvost a vlhkost. A na základě těchto údajů zvolíme způsob pokládky.


Možná bychom měli zmínit, že toto vše od nás máte zdarma a nezávazně. A to včetně cenové kalkulace, kterou pro vás vzápětí vytvoříme. Kalkulace je rozdělena na jednotlivé položky, takže uvidíte, kolik stojí materiál a kolik práce.

Teď nastal čas vašeho rozhodnutí. Zvážíte náš návrh a rozhodnete se, zda společně uzavřeme smlouvu o realizaci podlahy. Pokud se tak stane, stanovíme přesné termíny pokládky a potřeseme si ruku.

Není čas ztrácet čas – pokládka, fakturace a finální předání

Počítejte s tím, že stanovené termíny dodržíme. V určený den dovezeme veškerý materiál a pustíme se do práce. Položíme podlahu, olištujeme ji, důkladně vyčistíme, ošetříme a připravíme k užívání. Když si vše pečlivě zkontrolujete, tak sepíšeme předávací protokol a vy od nás dostanete fakturu.

Než opustíme pohodlí vašeho domova, poskytneme vám ještě takové malé ale důležité školení, ve kterém zjistíte, jak se o novou podlahu starat. Správná péče totiž může významně prodloužit životnost a skvělý vzhled vaší podlahy.

Jak se do lesa volá…

Pokud budete mít jakékoli dotazy, připomínky, přání či požadavky, využijte jednu z mnoha možností, jak nás kontaktovat. Ve vzorkovně nás najdete od pondělí do pátku od 10 do 18 hodin. Nejste-li místní, můžete volat (+420 732 653 738), psát e-maily (info@mojepodlaha.cz), dopisy (Argentinská 40, Praha 7 Holešovice) a najdete nás i na Facebooku.

V celé republice nenajdete nadšenější podlaháře

Jsme připraveni utkat se s jakoukoli výzvou, kterou před nás postavíte. Svou práci máme rádi a necháváme za sebou jen spokojené klienty. Staňte se jedním z nich. My už na vás čekáme ve vzorkovně s úsměvem na rtech.