dekory podlah akce

Akční nabídka podlah. Vybírejte, dokud je z čeho!

Pro naše zákazníky neustále připravujeme zajímavé akční nabídky na různé typy podlah. Cenově výhodné akce jsou však časově omezené, proto byste s nákupem Vaší vysněné podlahy neměli dlouho váhat. Máte-li zájem o nezávaznou kalkulaci zdarma, kontaktujte nás nebo navštivte naši rozsáhlou vzorkovnu v Praze – Holešovicích.

Vinylové podlahy v akci

V současné době nabízíme na šest desítek akčních vinylových dekorů v lepené i zámkové variantě. Dokonalé imitace přírodního kamene i skutečných dřevěných prken jsou nyní k dostání se 7 až 22% slevou.

Namátkou zmiňme například velkoformátovou podlahu od společnosti Wineo Designline v elegantním světlém dekoru Scandic White. Díky exkluzivní kvalitě a výborné voděodolnosti se perfektně hodí do komerčních prostor i domácích koupelen a kuchyní.

Hledáte-li spíše podlahu v tmavším dřevěném dekoru, můžeme nabídnout lepenou vinylovou podlahu Scarlet Oak od společnosti mFlor. Autentická imitace dubové podlahy Vás naprosto uchvátí. Stejně tak pohodlí a ticho při chůzi, vysoká odolnost a snadná údržba.

Pokud toužíte spíše po imitaci přírodního kamene, sáhněte po dekoru Charcoal z kolekce Nuance také od mFlor. Právě tato kolekce nabízí vysoce kvalitní zátěžové podlahy vhodné do komerčních prostor s vysokou intenzitou zátěže a lehký průmyslový provoz. Praktické tmavé odstíny v kombinaci se snadnou údržbou jistě oceníte i ve Vašem podniku.

Laminátové podlahy v akci

I mezi laminátovými podlahami najdeme spoustu zajímavých kandidátů pro Váš domov. Co takhle vyzkoušet trochu exotiky. Společnost Balterio nabízí zámkovou laminátovou podlahu v dekoru Michiganské Borovice. Díky ručně hoblované povrchové úpravě Handscraped® bude Vaše laminátová podlaha vypadat jako skutečná dřevěná. Technologie Panoramic design® vytváří dojem nekonečně dlouhých prken. Nyní exkluzivně s 29% slevou!

Jestli je Vaším favoritem spíše dub, omrkněte Dub Ledový z kolekce Tradition Elegant, taktéž od výrobce Balterio. Jak již název kolekce napovídá, ohromí Vás elegantní podlaha s tradiční dubovou kresbou.

Dřevěné podlahy v akci

A nesmíme zapomenout na nejoblíbenější, dřevěné podlahy. I zde se najde pár desítek dekorů, na které Vám nyní poskytneme zajímavou slevu.

Naší favoritem je dýhovaná dřevěná podlaha Par-Ky Pro v odstínu Smoked Walnut (Ořech Americký). Hedvábně lesklý vzhled, jedinečnost každé lamely a zajímavá hra hnědých tónů si Vás získají na první pohled. Se speciálním ochrannou vrstvou Ultrafresh a impregnačním systémem Aqua Sealing Complete bude udržování Vaší nové podlahy hračka. Ale pozor! 16% sleva nebude trvat věčně. Objednávejte ještě dnes, ať na Vás zbude.

Také francouzská firma Cabbani nabízí velice atraktivní dřevěné podlahy. Za všechny jsme vybrali třívrstvou plovoucí podlahu v dekoru Polar Oak. Lehce rustikální vzhled a kartáčovaný povrch umocňuje vzhled kvalitního dubového masivu. Nyní se slevou 18 %.

Některé akční podlahy

  • Vinylová podlaha Wineo Designline Scandic White
  • Vinylová podlaha mFlor Scarlet Oak
  • Vinylová podlaha mFlor Charcoal
  • Laminátová podlaha Balterio Borovice Michiganská
  • Laminátová podlaha Balterio Dub Ledový
  • Dřevěná podlaha Par-Ky Smoked Walnut Ořech Americký
  • Dřevěná podlaha Cabbani Polar Oak
O Vaši podlahu se postaráme od A do Z

Tím naše nabídka cenově zvýhodněných podlah samozřejmě nekončí. Přesvědčte se sami, že je stále z čeho vybírat. Nabídku podlah aktualizujeme. A nezapomeňte, že nezávaznou kalkulaci a profesionální  zaměření u Vás doma máte od nás zcela ZDARMA. Tak neváhejte a kontaktujte nás.