Dřevěné schody

Adresa vzorkovny: Argentinská 40 170 00 Praha 7 – Holešovice

Dřevěné schody

Dřevěné schody a schodiště jsou významnou dominantou každého interiéru. Proto by po estetické stránce měly naplňovat všechny Vaše představy. Co je však důležitější než vzhled – jejich funkčnost. Schody musí splňovat všechna kritéria pro pohodlné a bezpečné používání – neklouzavý povrch, dostatečně široké nášlapné plochy, přiměřená výška jednotlivých schodů, zábradlí v přiměřené výšce.

Pokud schodiště designově sladíte s podlahou v patře, bude finální dojem impozantní. Kompletní rekonstrukce schodů je finančně velmi nákladná. My pro Vás ale mám levnější řešení modernizace Vašeho schodiště, a to bez bourání a velkých stavebních úprav. Ušetříte nejen peníze, ale i čas a navíc Vám odpadnou starosti s úklidem a malováním po náročné rekonstrukci. Schody a schodiště, včetně schodových hran, obložíme podlahovou krytinou ve stejném dekoru, ve kterém je Vaše podlaha v patře. Interiér tak dostane jedinečný celistvý vzhled.

Vaše původní schodiště vyrovnáme, zpevníme a následně obložíme jakoukoli podlahovou krytinou (dřevo, vinyl, laminát, …). Vše si sami zaměříme, navrhneme a po Vašem schválení obložení vyrobíme, dovezeme a nainstalujemeRealizace trvá cca 3 týdny od zaměření schodů. Finální montáž je velice rychlá, takže omezení provozu na schodišti je minimální.

Samozřejmostí je předběžná kalkulace celkové ceny, která je ZDARMA.

Chcete-li si materiál a dekor obložení vybrat osobně, navštivte naši vzorkovnu v Praze Holešovicích, kde Vám náš kvalifikovaný personál ochotně poradí a zodpoví všechny Vaše dotazy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!