Kolekce značky 2tec2

Tkaný vinyl je klasický vinyl, na jehož povrch je lepena vrstva utkaných vláken opět z vinylu. Jeho údržba je snadná na rozdíl od údržby koberců, tkaný vinyl se dá totiž stejně tak dobře vytřít, jako vysát. Navíc je skvělým materiálem pro kombinaci s podlahovým vytápěním.

Díky vysoké třídě odolnosti jsou tkané vinylové podlahy velmi vhodné pro silně zatěžované prostory. Proto jsou tkané vinyly vhodné pro podlahy do obchodů, hotelů, kanceláří, chodeb, ale také do kuchyní anebo obývacích pokojů. Velkou výhodu má v pohlcování kročejového a prostorového hluku, navíc se netřepí a je odolný proti uklouznutí.

Forma „2tec2“, znamená, že se jedná taktéž o syntetickou podlahovou krytinu vyráběnou z PVC, ale ve středech vláken z PVC je navíc skleněné jádro. Tkané vinyly 2tec2 se vyrábějí na žakárových tkalcovských stavech. Mají sekundární vrstvu z homogenního  PVC zpevněného netkanou textilií ze skleněných vláken.

Kolekce různých výrobců nabízejí jak široké spektrum využití, tak velkou pestrost dekorů. Z nabízeného sortimentu má možnost vybrat si opravdu každý zájemce.

Tato podlaha se vyrábí jak v roli, tak ve čtvercích.