Kolekce značky Flotex

Sametový vinyl Flotex

Sametový vinyl Flotex® je zcela jedinečná textilní podlahová krytina kombinující odolnost i trvanlivost pružné podlahové krytiny a kvalitu, hřejivost a pohodlí koberce. Flotex® se skládá z pevného vinylu vyztuženého skelným rounem s hustě sametovým povrchem z vláken nylonu 6.6, která jsou pevně ukotvená v základní vrstvě. Flotex® je extrémně rozměrově stálý a má vzhled textilní krytiny, zároveň je však stejně tak funkční, odolný a snadno čistitelný jako jakákoliv pružná podlahová krytina. Flotex® je k dispozici v pásech i čtvercích.

Colour

Flotex ® Colour je ucelená kolekce textilních vzorů, které jsou prezentovány ve 4 různých stylech s drobným rozdílem v celoplošném tisku: Metro, Metro Neon, Calgary a Penang. Všechny dekory jsou k dispozici v roli nebo čtvercích.

Linear

Flotex® Linear představuje ucelený výběr pěti lineárních vzorů v různých barvách, které jsou vhodné do kancelářského prostředí, ale také přináší hravé efekty do míst pro trávení volného času, pohostinství a maloobchodních prostor.

Sottass

Průkopnická jak esteticky, tak technicky. Tato kolekce je výsledkem tvořivé spolupráce mezi společností Forbo Flooring a italským designérským studiem Sottsass Associati. Design má společné vlastnosti: nepravidelné, domněle náhodné, organické formy a „optické“ vlastnosti, které si pohrávají se škálou barev.