Kolekce značky Vinyl Floor Forever

Podlahy Vinyl Floor Forever

Mojepodlaha.cz je výhradním dovozcem exkluzivních značek podlahovin na český trh: laminátové podlahy Balterio, masivní dřevěné podlahy Berthold, vrstvené dřevěné podlahy HOCO, Timber Top a Bergland Parkett, vinylové podlahy Floor Forever a Euro Vinyl Floor Forever, PVC a linoleum Armstrong, velkoformátové třívrstvé dřevěné podlahy TRAPA a výrobky WOCA pro péči a údržbu podlahovin. V nabídce najdete i potřebnou stavební chemii PCI a pracovní nářadí Friess Techno.

Díky kvalitnímu povrchu s polyuretanovou úpravou a šesti vrstvám je Vinyl Floor Forever odolný vůči vodě, a proto je vhodný i do Vaší koupelny!

Proč Eurovinyl

  • Jednoduchost na údržbu
  • Voděodolnost
  • Lze pokládat na podlahové vytápění
  • Záruka až 20 let pro domácí a 10 let pro komerční prostory

Vinylové podlahy Floor Forever nabízí širokou škálu dekorů s autentickou strukturou dřeva nebo betonových dlaždic. Tyto vinylové podlahy jsou extrémně stabilní, jednoduché na údržbu, výborně tepelně i zvukově izolují a lze je pokládat na vodní podlahové topení.

Můžete vybírat z široké škály barevných odstínů a různých dřevin, jako je dub, buk, jasan, třešeň. Vinylové podlahy s nášlapnou vrstvou 0,55 mm jsou vhodné i do komerčních prostor. Široké formáty s V-spárou.